9.1.07 Z jistých důvodů se kapela LunchBeat nejspíš rozpadá. Připravované CD se už natáčet nebude a akorát dohraje některé z nasmlouvaných akcí. Takže se s vámi pomalu loučíme a děkujeme za vaši přízeň.

3.1.07 Kapela Luchnbeat se uchýlila k zimnímu spánku. Vystoupí však 10.2. ve Starém Sedle v plném nasazení.

8.10. No a abych se ještě vrátil k tomu Vochovu....byla to docela slušná akce. Kapela Maelmström zahrála pěkně z vostra, takže metaloví fandové si přišli na svý. Měli tam výbornou krkovičku...takže hlady jsme nestrádali :o) No a kromě organizačních nedostatků jsme si pěkně zahráli.....Ty brďo,...neměl bych ty stránky udělat nový??? Já se pokusím....ale kdy, to vám neřeknu....

30.10. No tak jsem si zahráli na turnaji amerického fotbalu. Ale jo, docela hezká akce.....napíšu o tom více....

15.8. No jak tak koukám, nějak jsem tu dlouho nebyl. To je jasný, to jsou samý dovolený....no jo, my umělcí se dovolujem nějak moc :o)) Myslel jsem, že se začne přes prázdniny něco hýbat, ale nejde to. Tak asi až tak něco možná v září či v říjnu. Zavřem se asi do studia a něco vyplodíme. No tak zatím...

15.5. Tak se to konečně začíná trochu hýbat. Kšeftíky se rýsujou. Singl bohužel asi už nebude z časových důvodů. Ale na druhou stranu se chystá druhé CD, které se možná objeví na podzim. Ale to je ještě zatím daleko, takže to dám věděti.

31.3. No jak tak na to koukám, tak jsme trochu zamrzli. Kšefty nějak nejsou, ale budou. Něco se chystá. Určitě se už něco vyrýsovalo na léto. Já vím, slíbil jsem fotky a furt nic.....já to snad už někdy zvládnu. Asi se objevíme ve Šlovicích na májce, ale to se ještě uvidí.

14.2. No a zatím komplikace, singl se nekoná, zatím se podívejte na sekci Něco od nás kde najdete nějakou novinku zatím jen narychlo spíchnutou se samplovanýma bicíma. No a jinak jsme si zahráli ve Šlovicích, kde bylo docela veselo a přesvědšili jsme se, že zatím se ještě v okolí Plzně bigbít sem tam poslouchá. Posíláme pozdravy do Šlovic. Foto bude...

27.1. No a mám tu také jednu novinku. Chystáme se natočit nový singl, který bude obsahovat z brusu novou naší tvorbu a musím říci, že je na co se těšit.

27.1. Tak sice pozdě ale přeci. V listopadu jsme to pokřtili. Řekl bych, že zdařilá akcička akorát, že kapela LAYLA měla jakýsi technický problém, takže nám nezahráli, tak jsme to dohráli sami. Foto budou. Jinak pokud má někdo zájem o naše CD, tak rádi ho můžete sehnat v hudebninách AC music v Plzni v Pražské ulici v bývalém kině hvězda. Nebo nás kontaktujte a domluvíme se. Cena CD je 100kč.

11.11. No a jsme sice trochu v presu, ale vypadá to, že je to hotovo. Dokonce jsme nechali udělat trička a musím říct, že jsou povedený. Budou se moc koupit na běsu 19.11. v Ponorce v Dobřanech. Nebude chybět ani malé překvapení. Jen malá změna a to že nebude hrát ani NEWMAN, což je velká škoda. Takže budem my a Layla. Přijďte, budeme se těšit. Tak zatím ahoj.....

Tak a je to tady. CD je dokončeno už jen pár designérských úprav a je to. A kde to bude?? Jak jsem říkal. V Dobřanech 19. listopadu a je změna, bude to v Ponorce. Takže přijďte.

9.10. CD je dotočeno a chybí už jen závěrečná mixáž. Počítá se,že bude hotovo do Týdne. Pak už jen záležitosti jako je obal a podobné věci. No a to snad už v listopadu pokřtíme, takže se budeme těšit na vaší návštěvu. Samozřejmě dáme včas vědět. Mělo by se to odehrát okolo 12. nebo 19. listopadu.

 

HomeNěco o NásNěco od NásNěco s námaNěco pro Vás

lunchbeat@seznam.cz

Kdy?

Kde?

S kým?

16.9.2005

Plzeň - SALOON Roudná

LAYLA

 15.10.2005

Plzeň - U Slunce Roudná  21h

Asi jen tak

19.11.2005

Dobřany - Ponorka 21h

Layla

15.12.2005

Plzeň - JAM 21h

LAYLA

4.2.2006
Šlovice - hospoda 21h, 40kč
ORTEL

19.5.2006

Dobřany - Ponorka 21h, 50kč
Linda Carter
20.5.2006
Plzeň - Šumava
Linda Carter
3.6.2006
Vřeskovice - festík
15.7.2006
Starý Smolivec - festík
26.8.2006
Šlovice - venku

 

30.10.2006
Vochov - Hřiště
Maelmstörm
10.2.2007
Staré Sedlo
Medium, Ortel, Maelmström